Kim jesteśmy

Kim jesteśmy 1 - Fundacja La Cinta

Agnieszka Puczyłowska

                                    Prezes Zarządu
 
 
Kim jesteśmy 2 - Fundacja La Cinta

Ewelina Przyczyna

                                Członek Rady Fundacji
Psycholog o specjalności psychologia zdrowia i psychoterapia.
 
Swoje doświadczenie nabyła w pracy w szpitalu specjalistycznym oraz neuropsychiatrycznym, a także w ośrodku leczenia uzależnień.
Realizuje szkolenia dotyczące radzenia sobie w sytuacjach trudnych, wzmacniania zdrowych relacji, budowania przejrzystej i rozwojowej komunikacji, a także w zakresie wsparcia psychologicznego w środowisku pracy. Uczestnikami jej zajęć są m.in. małżeństwa oraz osoby z różnych grup zawodowych, począwszy od ratownictwa medycznego, a kończąc na górnictwie w którym na co dzień pracuje.
W swojej pracy opiera się na budowaniu relacji z drugim człowiekiem, jego doświadczeniu, więziach i zasobach jakie posiada. Istotną kwestią jest dla niej psychosomatyka, czyli znaczenie jakie odgrywa nasze funkcjonowanie psychiczne na zdrowie organizmu.
 
Wychodzi z założenia, że każde spotkanie może być zaczynem konstruktywnego działania w codzienności.
Kim jesteśmy 3 - Fundacja La Cinta

Dominika Trawczyńska

                                            Członek Rady Fundacji

Arteterapeutka, pielęgniarka.

Arteterapię nazwała „czarującą wróżką”. Wielokrotnie widziała jak potrafi odczarować cierpienie, zagubienie i bezradność, a w zamian podarować uśmiech, ulgę, zrozumienie czy motywację do działania. 

Arteterapia zaprasza do magicznej krainy, gdzie można przekonać się, że ograniczenia to tylko iluzja, bo to Ty posiadasz (wcale nie magiczną) MOC wpływania na rzeczywistość. 

0
Skip to content